Akumulatory Centra Heavy SHD już dostępne!

Akumulatory Centra Heavy SHD już dostępne!
Nasze produktyNasze produkty
2016-07-25

To najlepsze z dostępnych obecnie na rynku rozwiązanie dla samochodów ciężarowych z energochłonnymi urządzeniami. Akumulatory Centra Heavy SHD działają dłużej w najbardziej wymagających pojazdach użytkowych. 

Dzięki swoim właściwościom gama akumulatorów Centra Heavy SHD to idealne rozwiązanie dla pojazdów, w których akumulatory są narażone na głębokie rozładowania i intensywną pracę cykliczną.

Hybrydowa konstrukcja zestawów płytowych w akumulatorach Centra Heavy SHD, przez intensywne gazowanie, skutecznie miesza elektrolit. Zapobiega to jego rozwarstwieniu, które często jest powodem krótszej żywotności akumulatorów.

Ponadto, dzięki zastosowaniu koperty polietylenowej, pokrytej włóknem szklanym, które stanowi dodatkowy element separujący i stabilizujący zestawy płyt, akumulatory tej grupy charakteryzują się wysoką odpornością na pracę cykliczną.

Pełne bezpieczeństwo eksploatacji zapewniają labiryntowe korki STE z membraną PTFE, zapobiegające wyciekowi elektrolitu.

Jakość produktów dostosowana jest do jakości oryginalnego wyposażenia, co oznacza, że ich parametry zgodne są ze specyfikacją techniczną akumulatorów przeznaczonych na pierwszy montaż.

Galeria