Centra uhonorowana medalem

Centra uhonorowana medalem
NewsNews
2016-07-25

8 czerwca 2016 r. już po raz dwudziesty siódmy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich. Z przyjemnością informujemy, że tym wyjątkowym wyróżnieniem uhonorowany został akumulator Centra Futura Carbon Boost.

Medal Europejski to niekomercyjna, ogólnopolska inicjatywa, inspirowana przez najważniejszą instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.
Każdy nominowany produkt (a także usługa lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, posiadać odpowiednie licencje oraz patenty. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Nagrodzony akumulator Centra Futura Carbon Boost to nowoczesny produkt wykonany w zaawansowanej technologii, dzięki której wydłużyła się jego żywotność
i czas eksploatacji. Stanowi niezawodne rozwiązanie do intensywnie użytkowanych pojazdów z mocnymi silnikami i rozbudowanymi instalacjami
elektrycznymi. Doskonale sprawdza się w ruchu miejskim i ekstremalnych warunkach pogodowych. Kupując akumulator Centra Futura Carbon Boost, klient zyskuje profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne oraz bezpieczeństwo dzięki pakietowi assistance oraz wydłużonemu okresowi gwarancji.