Exide na targach Inter Cars

Exide na targach Inter Cars
NewsNews
2017-08-11

W dniach 22-24 września 2017 roku na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie odbędą się 16 Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów, w trakcie których swoją ofertę akumulatorów i akcesoriów zaprezentuje również Exide Technologies S.A.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Exide nr 320, które zlokalizowane jest w hali C.

Prezentacja oferty marki Exide obejmie przede wszystkim nowości, czyli najnowszy akumulator do pojazdów użytkowych – Exide StrongPRO, wykonany w technologii HVR, odporny na wstrząsy i wibracje. Kolejną nowość stanowi akumulator litowo-jonowy do motocykli Exide Li-Ion, którego wyróżniającą cechą jest zwiększona wytrzymałość oraz lekkość, co ma niebagatelne znaczenie w motocyklach typu ścigacz. Jak zawsze główny element ekspozycji będzie stanowić gama akumulatorów do samochodów osobowych, w tym do pojazdów z systemem Start-Stop. Uzupełnieniem oferty będą akumulatory Marine & Multifit do łodzi i kamperów oraz szeroka gama testerów, urządzeń diagnostycznych oraz inteligentnych prostowników Exide.

Według informacji ze strony targowej w trakcie targów zaprezentuje się 200 wystawców na przestrzeni 20000 m2. Łączna powierzchnia targowa to 30 000m2.

Targi Inter Cars, zarówno dla producentów części, jak i dla klientów, są ważnym wydarzeniem, ponieważ stwarzają doskonałą możliwość do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

Galeria