Exide na targach ProfiAuto Show 2016

Exide na targach ProfiAuto Show 2016
NewsNews
2016-07-25

W dniach 4-5 czerwca 2016 Centrum Kongresowe w Katowicach gościło wystawców targów ProfiAuto Show 2016. To już 13 edycja targów, która zgromadziła prawie 140 producentów i dostawców części motoryzacyjnych. Ekspozycja, którą obejrzało ponad 35 tys, osób zajęła powierzchnię 22 tys. metrów kwadratowych.

Exide zaprezentował na targach swoją pełną ofertę akumulatorów marki Centra i Exide do samochodów osobowych i ciężarowych oraz akumulatory z serii Exide Motorbike & Sport i Exide Marine&Multifit, przeznaczonych do łodzi i kamperów. Prezentację naszej firmy uzupełniała oferta urządzeń i akcesoriów do wymiany i obsługi akumulatorów: prostowników, testerów, urządzenia do wymiany akumulatorów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia przeprowadzone na naszym stoisku: m.in. Profesjonalna wymiana i diagnostyka akumulatora oraz Akumulatory Start-Stop AGM i EFB – zastosowania i eksploatacja. Każde szkolenie kończyło się quizem sprawdzającym wiedzę uczestników, w którym nagrodami były akcesoria Exide: urządzenie do wymiany akumulatorów w samochodach z systemem Start-Stop BRT-12 oraz prostowniki Exide 12/7 oraz nagrody pocieszenia.

Dodatkowo można było zobaczyć pokazy instruktażowe i wziąć udział w konkursach, prowadzonych przez Krzysztofa Najdera – kierownika marketingu produktu i Romana Buszewicza – specjalisty ds. reklamacji.