Exide Technologies ambasadorem polskiej gospodarki

Exide Technologies ambasadorem polskiej gospodarki
O mnieO mnie
2016-01-15

Exide Technologies zwyciężył w kategorii EKSPORTER, w prestiżowym konkursie Business Centre Club, organizowanym pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. To kolejne tegoroczne wyróżnienie dla Exide.

W kategorii Eksporter konkurują firmy osiągające najlepsze wyniki w eksporcie polskich produktów i usług, a tym samym wyróżniające się w dziedzinie promocji polskiej gospodarki. Zdobycie tytułu Ambasadora Polskiej Gospodarki w tej właśnie kategorii potwierdziło znaczenie Exide na rynku polskim i europejskim. – Exide Technologies S.A. pozostaje jednym z największych producentów i eksporterów akumulatorów do samochodów osobowych, w tym akumulatorów do aut najnowszej generacji (Start-Stop). Silna pozycja Exide jako eksportera umacnia nie tylko nasze marki, ale także wpływa na wzrost koniunktury gospodarczej, co cieszy nas podwójnie – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A.

Przedsiębiorcy, biorący udział w konkursie, mogą ubiegać się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w czterech kategoriach: Eksporter, Kreator rozwiązań XXI wieku, Marka europejska oraz Partner firm zagranicznych. Aby zostać laureatem konkursu należy zdobyć określoną sumę punktów. Wspomniany wyżej tytuł otrzymują firmy, które zbiorą ponad 80% maksymalnej liczby punktów przyznawanych przez Jury w wypełnianej ankiecie konkursowej.