Korzyść z dodatkowych produktów

Korzyść z dodatkowych produktów
Nasze produktyNasze produkty
2017-05-31

Popyt na akumulatory może trwać cały rok. Warsztaty mogą cieszyć się wysokimi obrotami bez przerwy.

Największe zapotrzebowanie na akumulatory przypada na okres jesienno-zimowy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by warsztaty serwisujące pojazdy osobowe zwiększały dochody poza tą porą, oferując akumulatory także do: motocykli, skuterów śnieżnych i wodnych, kosiarek, łodzi, kamperów i przyczep kempingowych. Większość tych pojazdów potrzebuje nowych akumulatorów wiosną i latem. Warto więc uczestniczyć w całorocznej sprzedaży akumulatorów na różnego typu rynki. Z odpowiednim wsparciem marketingowym można rozwinąć swój biznes i stworzyć nowy, zróżnicowany strumień dochodów. Niektórzy klienci mają tendencję do samodzielnej wymiany akumulatorów, unikając ich montażu
w warsztatach. Dlatego wiele akumulatorów Exide, które możesz im zaoferować, jest już fabrycznie suchoładowanych (gama Exide Motorbike & Sport), przy okazji nie wymagających kłopotliwej rotacji zapasów lub doładowywania.

Akumulatory Exide Motorbike & Sport stworzone do wielu różnych zastosowań m.in. motocykli, skuterów i quadów, kosiarkek, traktorów ogrodowych, skuterów wodnych i śnieżnych.

Akumulatory rozruchowe i zasilające Exide Marine & Multifit spełniają wymagania pojazdów rekreacyjnych, przyczep kempingowych, kamperów oraz łodzi motorowych i żaglowych.

Galeria