Nowa wersja aplikacji Exide

Nowa wersja aplikacji Exide
NewsNews
2016-06-25

Nowa aplikacja wprowadzona przez Exide to pomoc w znalezieniu odpowiedniego i dopasowanego produktu. Wykorzystuje w tym celu zgromadzone rekomendacje zastosowań, które pozwalają potencjalnemu użytkownikowi szybko znaleźć model dedykowany konkretnemu pojazdowi. Nowa wersja została przede wszystkim uzupełniona o możliwość wyszukiwania akumulatorów do motocykli.

Kolejna odsłona aplikacji Exide to odświeżona szata graficzna, łatwiejsza obsługa i nawigacja. Wszystko opatrzone przejrzystym designem. Teraz oprócz ponad 5000 marek i modeli pojazdów, dostępne są także propozycje akumulatorów do motocykli i skuterów.

Wyszukiwarka akumulatorów dostępna jest dla systemów IOS i Android. Informacje dotyczące zastosowań akumulatorów są dostępne także w tradycyjnej formie drukowanej, w wyszukiwarce online oraz na stronach Exide.com i Akumulator.pl

Wybór akumulatora staje się jeszcze szybszy i łatwiejszy dzięki możliwości wpisania w kryteriach wyszukiwania numeru VIN, marki i modelu pojazdu. Znacznie skrócił się czas oczekiwania na odpowiedź serwera.

Aplikacja Exide jest używana przez warsztaty samochodowe, sprzedawców detalicznych, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych, którzy samodzielnie wymieniają części eksploatacyjne w swoich pojazdach. Wszystkim tym podmiotom zależy na rzetelnych, łatwo dostępnych oraz aktualnych danych. Jest to szczególnie ważne dla firm oferujących pomoc drogową, które na trasie dysponują często ograniczoną liczbą akumulatorów.

Aby pobrać aplikację, wystarczy odwiedzić App Store lub Google Play i wpisać frazę: wyszukiwarka akumulatorów Exide. Użytkownicy starej wersji aplikacji otrzymają powiadomienie o możliwości pobrania aktualnej wersji.