Nowy wizerunek akumulatorów Motorbike & Sport

Nowy wizerunek akumulatorów Motorbike & Sport
Nasze produktyNasze produkty
2016-07-25

Nowoczesny projekt opakowań  i etykiet pozwoli na szybką i łatwą identyfikację produktu, która usprawni wybór w punktach sprzedaży. Na akumulatorach pojawił się także kod QR, który prowadzi do strony www.exide.info, gdzie pojawiają się użyteczne porady i informacje na temat użytkowania produktów. Zmianie uległa także nazwa na Exide Motorbike & Sport. Nowe nazwy pozostają spójne z oferowaną technologią GEL, AGM Ready, AGM i Conventional.

Gama Exide Gel obejmuje 4 referencje produktów, które są najlepszym rozwiązaniem w przypadku motocykli klasy premium, skuterów i pojazdów sportowych. Została zaprojektowana po to, aby zapewnić maksymalny komfort jazdy i łatwość obsługi wyposażenia elektrycznego o dużym zapotrzebowaniu na energię, np.: sprzętu audio, systemu GPS, dodatkowych świateł i ogrzewanych uchwytów/siedzeń. Akumulatory Exide GEL są całkowicie zabezpieczone przed wyciekiem elektrolitu, szczelne i wysoce odporne na wibracje, dzięki czemu sprawdzają się również w pojazdach terenowych. Gwarantują ochronę przed rozładowaniem i bardzo niski stopień samorozładowania, dlatego idealnie sprawdzają się w długich okresach przechowywania i w użyciu sezonowym. Exide jest twórcą technologii GEL i jako jedyny w Europie produkuje akumulatory żelowe, stanowiące obecnie złoty standard wśród akumulatorów do motocykli.

Akumulatory z gamy Exide AGM Ready zapewniają maksymalną moc i są proste w obsłudze. To produkty typu „zainstaluj i zapomnij”. Nie wymagają początkowego napełniania elektrolitem lub późniejszego uzupełniania wodą! Akumulator tej gamy jest szczelną konstrukcją, odporną na wyciek elektrolitu i wibracje, idealnie dostosowaną do użytku w pojazdach sportowych, terenowych i do innych ekstremalnych zastosowań. Exide AGM Ready to również wydajność i doskonała moc rozruchowa w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu może być stosowany także w skuterach wodnych.

Akumulatory z linii Exide AGM imponują swą niezawodnością i trwałością – dobrze znoszą mroźne zimy i inne trudne warunki pogodowe. Akumulator AGM jest w pełni bezobsługowy, wymaga jedynie wstępnego napełnienia elektrolitem, aby rozpocząć działanie. Wykonany w technologii AGM, pasuje do większości zastosowań, w tym do skuterów wysokiej klasy.Akumulatory Exide Conventional zostały zaprojektowane na potrzeby podstawowych pojazdów oraz pojazdów starszego typu o podstawowym zapotrzebowaniu energetycznym. Akumulator Conventional sprawdzi się także w kosiarkach ogrodowych oraz w innych pojazdach i urządzeniach tego typu.

Jako producent oryginalnych części na tzw. pierwsze wyposażenie, Exide dysponuje najbardziej nowoczesną technologią w branży. Znalazła ona uznanie producenta motocykli marki BMW (gama akumulatorów GEL i AGM Ready).