Weź udział w przedŚwiątecznej Dogrywce Exide!

Weź udział w przedŚwiątecznej Dogrywce Exide!
NewsNews
2017-11-29

Weź udział w przedŚwiątecznej Dogrywce Exide!

Zasady akcji:

W ramach przedŚwiątecznej Dogrywki Exide premiujemy zakupy akumulatorów marki Centra i/lub Exide dokonane od dnia 29 listopada 2017 r. do 11 grudnia 2017 r. włącznie (liczy się data na fakturze).

Na zgłoszenia czekamy do 22 grudnia 2017 r.

W w/w okresie dokonaj skumulowanego zakupu akumulatorów marki Exide i/lub Centra do samochodów osobowych, ciężarowych oraz z gamy Marine & Multifit o wartości min. 4500zł netto lub jej wielokrotności, w zamian otrzymasz kartę SuperCard BP o wartości 160 zł brutto, lub odpowiednio jej wielokrotności.

Udział w Akcji Promocyjnej można zgłosić poprzez załączony formularz.   Po jego wydrukowaniu i wypełnieniu wyślij zgłoszenie wraz z kopiami faktur zakupu na adres mailowy Organizatora: kontakt@wygrywasznastarcie.pl lub za pośrednictwem przedstawiciela handlowego Exide Technologies S.A.

Dokonanie zakupu pakietu akumulatorów o wartości min. 4500 pln netto powinno być potwierdzone maksymalnie 2 fakturami VAT.

Potwierdzenia płatności należy przesłać na adres mailowy organizatora lub przekazać za pośrednictwem przedstawiciela handlowego Exide Technologies S.A. najpóźniej do dnia 16 lutego 2018 r.

Akcja Promocyjna przedŚwiąteczna Dogrywka Exide dedykowana jest do Punktów Sprzedaży Detalicznej.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie akcji.

Z Exide wygrywasz na starcie!

Galeria